Unsko-sanski

JU Gimnazija, Bihać

JU Mašinsko-saobraćajna mješovita srednja škola, Bihać

JU Mješovita elektrotehnička i drvoprerađivačka škola, Bihać

JU Mješovita srednja škola, Bihać

JU Medicinska škola, Bihać

JU Umjetnička škola, Bihać

JU Gimnazija, Sanski Most

JU MSŠ"Amir Žilić" Sanki Most

JU Srednja poljoprivredn škola "Sanus Futurum", Sanski Most

JU Opća gimnazija "Bosanski Petrovac", Bosanski Petrovac

JU MSŠ"Safet Krupić", Bosanska Krupa

JU MSŠ"Bosanski Petrovac", Bosanski Petrovac

JU MSŠ "Bužim", Bužim

JU Gimnazija, Cazin

JU I srednja škola, Cazin

JU II srednja škola, Cazin

JU MSŠ "Ključ", Ključ

JU Gimnazija "Velika Kladuša", Velika Kladuša

JU I srednja škola "Husein Džanić", V. Kladuša

JU II srednja škola, Velika Kladuša

JU Opća gimnazija,, Bosanska Krupa"


Županija Posavska

Srednja strukovna škola, Orašje

Srednja škola "Pere Zečevića", Odžak


Kanton Tuzla

Mješovita srednja škola "Sapna", Sapna

JU Gimnazija "Živinice", Živinice

JU Građevinsko-geodetska škola, Tuzla

JU MSŠ "Banovići", Banovići

JU MSŠ" Abdulah Kovačević", Čelić

JU MSŠ "Doboj Istok", Velika Brijesnica

JU MSŠ"Gračanica", Gračanica

JU Gimnazija "Mustafa Novalić" Gradačac

JU MSŠ "Hasan Kikić", Gradačac

JU MSŠ"Kalesija", Kalesija

JU MSŠ "Musa Ćasim Ćatić", Kladanj

JU MS Ekonomsko- hemijska škola, Lukavac

JU MS elektro-mašinska škola, Lukavac

JU MSŠ"Srebrenik", Srebrenik

JU Gimnazija "Ismet Mujezinović", Tuzla

JU Srednja medicinska škola Tuzla

JU Mješovita srednja hemijska škola, Tuzla

JU Srednja ekonomska škola Tuzla

JU KŠC "Sveti Franjo", Tuzla

JU Srednja ekonomsko - trgovinska škola Tuzla

JU MSŠ"Tuzla", Tuzla

JU MSŠ "Teočak", Teočak

JU Turističko-ugostiteljska škola, Tuzla

JU MS Mašinska škola, Tuzla

JU MS Rudarska škola, Tuzla

JU Srednja muzička škola, Tuzla

Gimnazija ,,Meša Selimović" Tuzla

JU "Gimnazija Lukavac", Lukavac

JU Gimnazija " dr Mustafa Kamarić", Gračanica

Srednja ekonomsko-trgovinska škola Tuzla

JU Mješovita srednja saobraćajna škola Tuzla


Srednjobosanski Kanton

MSŠ "Novi Travnik", Novi Travnik

JU SŠ "Travnik"-Nova Bila, Travnik

JU Srednja škola "Uskoplje", Gornji Vakuf Uskoplje

JU Mješovita srednja škola Donji Vakuf

JU MSŠ " Zijah Dizdarević", Fojnica

JU Srednja stručna škola, Bugojno

JU Srednja tehnička škola, Bugojno

JU Gimnazija, Bugojno

JU Mješovita srednja škola "Busovača", Busovača

JU SŠ "Busovača", Busovača

JU Mješovita srednja škola "Gornji Vakuf", Gornji Vakuf-Uskoplje

Katolički školski Centar "Petar Barbarić", Travnik

JU Srednja škola "Nikola Šop", Jajce

JU Srednja strukovna škola, Jajce

JU SSŠ" Fojnica", Kiseljak

JU SŠ "Ivan Goran Kovačić", Kiseljak

JU SŠ"Kreševo", Kreševo

JU SŠ "Novi Travnik", Novi Travnik

JU Srednja glazbena škola "Jakova Gotovca", Novi Travnik

JU SŠ "Travnik", Novi Travnik

JU MSŠ "Travnik", Travnik

MSTŠ "Travnik", Travnik

JU Mješovita srednja ekonomsko-ugostiteljska škola - MSEUŠ, Travnik

JU MSŠ"Vitez", Vitez

JU SŠ "Vitez", Vitez

Elči Ibrahim - pašina medresa Travnik


Zeničko-dobojski kanton

JU Ekonomska škola, Zenica

JU Stručna zanatska škola, Zenica

JU Mješovita srednja industrijska škola, Zenica

KŠC "Sv. Pavao", Zenica

JU Mješovita srednja škola "Stjepan Radić", Usora

JU Srednja stručna škola, Zavidovići

JU STŠ "Kemal Kapetanović", Kakanj

JU MSŠ "Mehmedalija Mak Dizdar", Breza

JU Gimnazija "Musa Ćazim Ćatić", Tešanj

JU Srednja tehnička škola, Tešanj

JU Druga gimnazija, Zenica

JU Tehnička škola, Zenica

JU Gimnazija " Muhsin Rizvić", Breza

JU Gimnazija "Edhem Mulabdić", Maglaj

JU Prva gimnazija, Zenica

JU Gimnazija " Muhsin Rizvić", Kakanj

JU Mješovita srednja škola, Kakanj

JU MSŠ "Hazim Šabanović", Visoko

JU MSŠ "NORDBAT-2" Vareš

JU Srednja tehnička škola, Zavidovići

JU MSŠ "Musa Ćasim Ćatić", Olovo

JU Mješovita srednja škola Maglaj

JU Srednja muzička škola, Zenica

Medresa "Osman-ef. Redžović" Visoko

JU Mješovita srednja škola Doboj Istok, Brijesnica Velika

JU Gimnazija, Visoko

Gimnazija "Rizvan Odžekčić", Zavidovići

JU Medicinska škola, Zenica

JU Mješovita srednja škola, Zenica

Srednja mješovita škola ,,Žepče" Žepče

Mješovita srednja škola Kakanj


Hercegbosanska županija

Srednja strukovna škola "Silvije Strahimir Kranjčević", Livno

JU Srednja ekonomska škola, Livno

Srednja strukovna škola Tomislavgrad

JU MŠS "Drvar", Drvar

SŠ "Kupres", Kupres

Opća gimnazija Livno

Srednja škola Glamoč

Gimnazija ,,Marka Marulića" Tommislavgrad


Bosansko- podrinjski kanton Goražde

STŠ "Hasib Hadžović", Goražde

MSŠ "Enver Pozderović" Goražde

SSŠ ,,Džemal Bijedić" Goražde


Hercegovačko-neretvanski kanton

Srednja turističko - ugostiteljska škola Mostar

Srednja škola Jablanica

II Gimnazija Mostar

Srednja škola Čapljina

Poljoprivredna - tekstilna škola Mostar

JU Srednja građevinska škola Mostar

JU Srednje ekonomska i ugostiteljsko turistička škola Mostar

Srednja medicinska škola "Sestara Milosrdnica" Mostar

JU Srednja elektrotehnička škola Mostar

Karađoz- begova medresa Mostar

Srednja medicinska škola Mostar

Srednja škola Prozor - Rama

Srednja prometna škola Mostar

Srednja škola Fra Slavka Barbarića, Čitluk

Srednja mašinsko - saobraćajna škola Mostar

Gimnazija fra Grge Martića

Srednja škola Stolac

Muzička škola I i II stupnja Mostar

JU Srednja strojarska škola Fausta Vrančića Mostar

Koledž ujedinjenog svijeta Mostar


Zapadnohercegovački kanton

Srednja strukovna škola Ruđera Boškovića, Ljubuški

Srednja strukovna škola Posušje

Gimnazija fra Grge Martića Posušje


Kanton Sarajevo

Srednja škola za okoliš i drvni dizajn, Sarajevo

JU Srednja medicinska škola-Jezero Sarajevo

Željeznički školski centar

Srednja ugostiteljsko - turistička škola Sarajevo

Srednja ekonomska škola Sarajevo

Srednjoškolski centar Hadžići

Srednja medicinska škola Sarajevo

Srednja građevinsko - geodetska škola Sarajevo

Prva bošnjačka gimnazija Sarajevo

JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti Sarajevo

JU Gimnazija Obala

Srednja škola metalskih zanimanja Sarajevo

Srednja elektrotehnička škola za energetiku Sarajevo

Srednja škola za saobraćaj i komunikacije

JU Gimnazija Dobrinja Sarajevo

Srednja zubotehnička škola Sarajevo

Centar za slijepu i slbovidnu djecu i omladinu, Sarajevo

Perzijsko-bosanski koledž sa internatom Ilijaš

Duga gimnazija Sarajevo

Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža

Gazi Husrev-Begova Medresa Sarajevo

Katolički školski centar- Opća gimnazija Sarajevo

Katolički školski centar- Srednja medicinska škola Sarajevo

Treća gimnazija Sarajevo

JU Peta gimnazija

Prva gimnazija Sarajevo

JU Srednja trgovačka škola, Sarajevo

Četvrta gimnazija Ilidža

Srednjoškolski centar Vogošća

Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn Sarajevo

Srednja mašinska tehnička škola, Sarajevo

Srednja elektrotehnička škola, Sarajevo

SŠC ,,Nedžad Ibrišinović" Ilijaš


Brčko Distrikt

Gimnazija "Vaso Pelagić" Distrikt Brčko

Ekonomska škola Distrikt Brčko

Poljoprivredna i medicinska škola Brčko

JU Tehnička škola Distrikt Brčko






Razvoj vijeća učenika i osnivanje Mreže vijeća učenika kantona omogućili OKC Banja Luka i National Endowment for Democracy (NED).

Copyright © by OKC 2008 | Design by ReCreative Solutions